• Bridgeclub Pieterman

Demer & Dijle Tornooi

Kalender 2023-2024

 

VOORLOPIGE KALENDER   (verdere info volgt)

 

In principe elke 4de donderdag van de maand (behalve eind dec), tot eind maart, aangevuld met paar 2de donderdagen. Ongeveer 10 speeldagen afhankelijk van aantal deelnemers. 

Nadien een zomereditie: 5 speeldagen die los van mekaar gespeeld kunnen worden en waarbij je zelf het aantal deelnames bepaalt, en waarbij de beste 3 resultaten tellen voor een eindklassement. 

Dond 28/8/23 Demer en Dijle

Dond 12/10/23 Demer en Dijle

Dond 26/10/23 Demer en Dijle

Dond 23/11/23 Demer en Dijle

Dond 14/12/23 Demer en Dijle

Dond 25/1/24 Demer en Dijle

Dond 8/2/24 Demer en Dijle

Dond 22/2/24 Demer en Dijle

Dond 14/3/24 Demer en Dijle

Dond 28/3/24 Demer en Dijle

 

Dond 25/4/24 Zomer Demer en Dijle

Dond 30/5/24 Zomer Demer en Dijle

Dond 27/6/24 Zomer Demer en Dijle

Dond 25/7/24 Zomer Demer en Dijle

Dond 29/8/24 Zomer Demer en Dijle

 

Meer info later.

 

UITSLAG EDITIE 2022-2023

A-eindronde:

Winnaars Begijntje1: Dirk Van Compernolle, Piet Vandereet, Ben Vandereet, Frederick Cuppens, Jef Vanparijs

2de. Pieterman6: Eric Fierens, Mieke De Neve, Herman Fastenakels, Roland Gysemberghs
3de. Pieterman1: Wim Vanparijs, Koen Grauwels, Johan Fastenaekels, Jan Schepers, Dirk Dehertog, Simon Beerten, Peter Meurrens, Eric Debus, Jean Debaille
4de  Pieterman2: Kaveh Randjandiche, Louisa Henderickx, Erik Demeulemeester, Bert Vanderstockt

B-eindronde

Winnaars Begijntje2: Michel Samson, Eline Samson, Ines Meersman, Daan Hellin, Wouter Vandenhove, Emiel Vandewiele, Johan Koopmans, Jens Jossaer

2de Pieterman3: Roger Aertsens, Willy Lemmens, Julienne Lemmens, Guido Vandebeeck, Marc Ooms, Helen Nysen
3de Galata: Paul Jacobs, Wieland Verbrugghe, Bert Robben, Els Buelens, Veerle Blommaert, Jelle Dehaen, Elke Vanlaethem, Hilde Kerkhofs, Ernest Schockaert, Gie Cortens, Nele Van Hoovels
4de Joost mag het weten: Rutger Van Mechelen, Caroline De Muynck, Ben Vandenbroeck, Joost Goubert, Marion Zaeytens

 

Dag allen,

Gisteren ( 02-maart )werden 3 van de 4 halve finales afgewerkt. 
Proficiat aan Begijntje1, Pietermn3 en Begijntje2 voor een plaats in de finales van de A-eindronde en B-eindronde! 
De laatste halve finale gaat tussen Pieterman6 en Pieterman2.
En een schouderklopje aan team Galata die hun halve finale met het kleinste verschil van 0,3 punten verloor...

De finale gaat door op dond 30/3 en dit is de paring:

A-eindronde:

Finale:
Begijntje1 - Pieterman6 of Pieterman2

Troosting:
Pieterman1 - Pieterman6 of Pieterman2

B-eindronde:

Finale:
Pieterman3 - Begijntje2

Troosting
Galata - Joost mag het weten

De finale stond origineel op dond 16/3 gepland maar gaat dus door op dond 30/3.
Wie de avond van 16/3 al voor bridge gereserveerd had, geen probleem :-)

Die avond wordt er namelijk ook gebridged in de club, dan gaat de voorlaatste Donderdag parentornooi van het seizoen door.

Allen hartelijk welkom!
Groetjes,

Rutger

Halve finales:

A eindronde
Pieterman1 - Begijntje1
Pieterman6 - Pieterman2

B eindronde
Joost mag het weten - Pieterman3
Begijntje2 - Galata

De halve finale gaat door op 2/3, de finale op 30/3

-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

Bridgeclub Loon
Bridgeclub Pieterman
Contact

Lokaal BC Pieterman
Brusselsestraat 61
3000 Leuven

GSM Nr° 0468/538.528

Rekening
BE40 0019 6331 5463
Bridgeclub Pieterman Leuven vzw

Ondernemingsnr.: BE0448590455